Buy bitcoins using Bank: ⚡️⚡️⚡️ FİNANS - İşBank - HAVALE - EFT - ATM ⚡️⚡️⚡️ with Turkish Lira (TRY)

LocalBitcoins.com user CoinBaby wishes to sell bitcoins to you.

Price:

59,950.00 TRY / BTC

Payment method:

Bank: ⚡️⚡️⚡️ FİNANS - İşBank - HAVALE - EFT - ATM ⚡️⚡️⚡️

User:
CoinBaby

(feedback score 100 %, see feedback)

Min. amount:
5,000 TRY
Payment window:
1 hour 30 minutes

How much you wish to buy?

TRY
BTC

Sign up and buy bitcoins instantly.

Sign up free

Signing up is free and takes only 30 seconds.

Read the the terms of the trade and make sure you can comply with them. Use this form to send in a trade request with the sum you wish to trade. After opening the trade request it is possible to discuss with the trader in LocalBitcoins.com messaging system.

Open trade requests and message inbox can be found under Dashboard under your user profile page. You can send and receive messages with the trader there.

For more information see quick buy guide.

After sending the trade request you get the payment details.

Trader may not publish the payment details directly and asks you to contact to get the exact account name needed for the payment. In this case, send a LocalBitcoins.com message to the the trader and ask for the further details.

When buying bitcoins online, the payment window is 90 minutes, but this may vary depending on the payment method and the terms of the trade.

If you need help on how to make the payment use LocalBitcoins.com messaging to discuss with the trader how to make the payment.

You can cancel the trade before making the payment. You find open trades under Dashboard in your user profile.

Terms of trade with CoinBaby

:: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ ::

*** İletişim Saatleri : 09:00 - 22:00

WhatsApp : +90 552 229 8913
( Sadece SMS ve WhatsApp için )

/// ALT KISIMDA YER ALAN UYARILARI OKUMADAN BİTCOİN ALMAYIN, MESAJ GÖNDERMEYİN. ALIM İŞLEMİ BAŞLATMAK VE ÖDEME YAPMAKLA AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. ///

✬✬✬ UYARI 1 ✬✬✬
Dosyalarınızı şifreleyip fidye isteyen CryptoWall / CryptoLocker virüsleri ile hiç bir ilgimiz yoktur ! Bu sayfaya başka kişi/virüs tarafından yönlendirildiyseniz, o kişilerle hiçbir ilgimizin olmadığını bilin. Aksini düşünüyorsanız bizden bitcoin almayın. Bitcoin'in kullanımından dolayı yaşayabileceğiniz sıkıntılardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyoruz !

✬✬✬ UYARI 2 ✬✬✬
Ödemeyi banka şubesinden, ATM'den KARTLI veya KARTSIZ olarak yapmanızı ve FİŞ ALMANIZI tercih ederim. Alacağınız dekontu işlem bitene kadar saklayın, dekont olmadan işleminiz uzun sürecektir.

İnternetten/Mobil Uygulama yoluyla havale/eft yaparsanız, güvenlik maksadıyla bir kereye mahsus olmak üzere HESAP SAHİBİNİN kimlik ve/veya ATM kartı yanına bir not yazarak fotoğrafını çekip CoinBaby @ yandex.com 'a göndermesi gerekmektedir. ( Kartınızın son kullanım tarihini bir kağıt parçası ile kapatabilirsiniz , isminiz gözükmelidir. Eğer kartınızda isim yazmıyorsa, üzerinde isminizin bulunduğu farklı bir hesap/kredi kartı kullanabilirsiniz ). Fotoğraf cep telefonu ile çekilmiş ve yüksek çözünürlükte olmalıdır, fotoğraf üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan doğal haliyle gönderilmelidir. Yazmanız gereken metin ve örnek fotoğrafı görmek için aşağıdaki linki inceleyin :

Form ve Örnek Foto : https://yadi.sk/d/s8Xg2FVV6rN54w

***** BİTCOİN SATIN ALMA ADIMLARI *****

1 - BTC miktarını girerek alış işlemini başlatın.

2 - Sonraki sayfada bulunan hesap numarasına ödeme yapın. Açıklama kısmına, AD SOYAD ve bir sonraki sayfada çıkacak olan CONTACT numarasını yazmanız Z O R U N L U D U R ! Dekontun ekran görüntüsünü veya ATM fiş resmini istenilen şekilde cep telefonu ile çekip e-mail veya WhatsApp yoluyla gönderin. ATM fiş vermeyeceğini söylüyorsa başka bir ATM'den gönderin, fişsiz ATM ödemeleri işleminizi uzatacak ve ek bilgi sunmanız gerekecektir.

3 - Ödemeniz şartlara uygun olarak yapıldıysa , bitcoin 5 dakika içinde hesabınıza aktarılacaktır. Bakiyeniz anında sağ üstte B ikonunun yanında gözükür.

NOT : Havale / EFT / ATM masrafı alıcıya aittir.

*** ALDIĞINIZ BİTCOİN BAŞKASINA NASIL GÖNDERİLİR ?

Hesabınızdaki bitcoini başka herhangi bir bitcoin adresine anında gönderebilirsiniz. Bu işlem için bakiyenize tıklayıp çıkan sayfada "Receiving bitcoin address " kısmına alıcı bitcoin adresini, "Amount in bitcoins " kısmına bitcoin miktarını yazıp CONTINUE butonuna tıklayın (More options altındaki alanları boş bırakın). Sonraki sayfada şifrenizi girip transferi işlemini sonlandırın.

*** Kimliğinizi gizli tutarak btc almak istiyorsanız, yüz yüze görüşerek bitcoin alabileceğiniz şu ilanımıza bir göz atın : https://localbitcoins.com/ad/158015/

*** Müsait olup olmadığımı sormanıza gerek yoktur, ödemeniz ulaştıktan sonra, en geç 2 saat içinde işlem sonlandırılır.

*** Yüksek tutarda BTC almak istiyorsanız lütfen e-mail/WhatsApp yoluyla iletişime geçin.

Teşekkürler,
CoinBaby , İSTANBUL
Email : CoinBaby @ yandex . com